צימרים באמירים
הצג רשימת כתבות מלאה
אמירים  21/02/2012

מה מיוחד כל כך בישוב אמירים?

אם חיפשתם צימרים איכותיים בצפון הארץ, סביר להניח שבשלב כזה או אחר, צץ לו היישוב אמירים בתוך החיפוש שלכם. אתם כמובן לא לבד - מדובר ביישוב שעמוס בצימרים מכל הסוגים, ושתעשיית התיירות בו היא מהמפותחות ביותר בארץ. אבל איך זה שמכל היישובים בארץ, דווקא באמירים התפתחו כל כך הרבה צימרים איכותיים? התשובה לשאלה, נעוצה באידאולוגיה של היישוב.

לא לבשר - כן לתיירות

רבים מתפלאים כאשר הם מגלים שהישוב אמירים הוקם כבר בשנת 1958 - ומראשית דרכו היה צמחוני. הצמחונים הראשונים בארץ החליטו שהם רוצים לגור בישוב משלהם בצפון, שבו לא יעסקו בתעשיית הבשר או בניצול של בע"ח (כלומר חליבה, גזיזת צמר וכיו"ב). מכיוון שהישוב היה מובדל מאד מישובים אחרים בצפון, הוא היה חייב לחפש לעצמו מקור פרנסה חלופי - ולכן בתחילת שנות ה60 החלה להתפתח תעשיית הצימרים בתוך אמירים. הפתיחה המוקדמת הזו הייתה לטובת היישוב, שכן היום הוא נחשב למוביל בתחום, ואין כמעט משפחה שלא מפעילה צימר איכותי. למרות זאת, אמירים לא שינה את האופי שלו וגם היום הוא ישוב שליו ושקט מאד, עם אווירה קסומה בתוכו.

אתם מוזמנים להגיע לצימרים באמירים

לא סתם באמירים יש הרבה מאד צימרים. תושבי אמירים מזמינים אתכם, תושבי כל הארץ, לבוא ולהתנסות בצימרים המיוחדים שיש בתוך היישוב. הצימרים פתוחים לאורך כל השנה, ומתאימים לכל האנשים - החל ממשפחות מרובות ילדים, ועד לזוגות שרוצים זמן פרטי.

הצג רשימת כתבות מלאה
כתבות
צימרים באמירים
צימרים יוקרתיים
וילות נופש
וילות להשכרה
צימרים לדתיים
אמירים
צימר באמירים

צימרים באמירים

צימרים באמירים צימר באמירים
וילות | חדרים לפי שעה | צימרים חדרים לפי שעות | פאבים בתל אביב | אורחאנים חאנים בדרום

כל הזכויות באתר צימר / צימרים באמירים שמורות--- All contents copyright ©